Hakkımızda

Hız, güven ve kaliteli hizmette biz varız. Geniş makina parkımız ve deneyimli teknik kadromuzla her türlü hafriyat işlerine kısa sürede çözüm üretmekteyiz...

Doğankoç İnşaat ve Hafriyat, olarak firmamız uluslararası kalite standartları çerçevesinde, verimlilik, bilgi birikimi ve yüksek teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı oluştururken, kurumsallaşmış ve finansal açıdan güçlü bir yapı ile, kaliteyle güveni ön planda tutarak kalıcı projeler üretmeyi amaçlıyoruz.


Firmamız 2005 yılında faaliyete geçmiştir. İnşaat, Hafriyat, Yol, Taahhüt, Dolgu malzemeleri, Kalsit taşı çıkarma ve altyapı işleri faaliyetlerini bu kapsam dahilinde sürdürmektedir.


Bugüne kadar her türlü hafriyat, fabrika inşaatları, konut ve işyeri inşaatları, depolar, tır parkları, altyapı hizmetleri, yol, peyzaj, kanalizasyon, yağmur suyu, drenaj hattı gibi alanlarda bir çok proje başarı ile ve zamanında sonuçlandırılmıştır.


İnşaat bölümümüz, gerekli inşaat malzemeleri ve deneyimli ekibimizden oluşmaktadır.


Hedefimiz şirketimizin uluslararası ihalelerde yarışabilir, sektöründe en son teknolojileri kullanan, sürekli gelişen ve büyüyen bir organizasyon ve yönetim sistemine sahip olmasını sağlamaktadır.